18.01.2022

Kombi Kampanyası

KAMPANYA ŞARTLARI:
  1. 18 Ocak 2022 tarihinde başlayan Kombi Kampanyası ile aşağıdaki şartları sağlayan her 1000. bağlantı anlaşması yapmış müşterimiz hediye kombi kazanıyor.
  2. Kampanya katılımcılarının evsel (konut) aboneliği (ısınma+ocak+sıcak su) ile katılımı gerekmektedir. Merkezi sisteme bağlı ocak ve şofben kullanımı için yapılan bağlantı sözleşmeleri kampanya kapsamı dışındadır.
  3. Bağlantı anlaşması işleminin kampanya tarihleri içerisinde yani 18 Ocak – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında yapılarak bağlantı bedelinin ödenmiş olması gerekmektedir.
  4. Gereken şartlara uyan her 1000. bağlantı anlaşması yapan müşterimize (1000. , 2000. , 3000. ,4000. aboneye kombi 4 sayısı ile sınırlı olarak) kombi hediye edilecektir.
  5. Dağıtımı yapılacak olan kombiler DOSİDER'den temin edilecek olup, DOSİDER üyesi firmalarına ait çeşitli markalarda kombiler olacaktır. Kazananlara kombi dağıtımı herhangi marka, model vs. farkı gözetilmeksizin DOSİDER’in temin ettiği kombiler arasından rastgele yapılacak olup herhangi bir marka ve model taahhüdü de verilmemektedir.
  6. Kampanya 4 adet kombi ile sınırlıdır. Kampanya bitiş tarihinden önce 4 adet kombi kazanımının belirlenmesi halinde (4000. Bağlantı anlaşmasının yapılması sonunda) kampanya kendiliğinden son bulacaktır ve sonraki bağlantı anlaşması yapan müşterilerimiz kombi kazanamayacaktır.
  7. Hediye kombi kazananlar ile Bağlantı anlaşması yaptırmasına müteakip iletişime geçilerek kombi teslimi fotoğrafları (kazananın muvafakat vermesi halinde) Palen sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.
  8. Hediyeler en geç 31 Temmuz 2022 tarihine kadar teslim edilecektir. Bu tarihe kadar herhangi bir sebeple teslim alınmayan hediyelerden doğan haklar yok hükmünde olacaktır.
  9. Kombiler Palen Müşteri Merkezinden teslim edilecektir.
  10. Palen çalışanları bu kampanyadan yararlanamaz.